Rozgrywki - Mecze turniejowe PZPN - Junior E1 gr. XVI

Art nr 26 | dodane: 2014-08-25  |  
W ramach rozgrywek w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 grać będą chłopcy z grupy trenera Łukasza Wiktorowskiego rocznik 2005

  1. Polonia I Gdańsk (2005)
  2. Lechia I Gdańsk AP (2004)
  3. GTS Pruszcz Gdański II (2004)
  4. Gedania Gdańsk (2004)
  5. Czarni I Pruszcz Gdański (2004)
Wyniki meczów i tabela grupu znajduje się w linku do strony Pom.ZPN.

http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki/rozgrywki-junior-e-i-f/tabele8.html?liga=11141




W ramach rozgrywek w rundzie jesienej sezonu 2014/2015 grać będą chłopcy z rocznika 2004 z grupy trenera Marcina Łuczaka
  1. Gedania Gdańsk
  2. Lechia Gdańsk I
  3. Polonia Gdańsk
  4. SKAT Olimpic Gdańsk
  5. Czarni Pruszcz Gdański 
  6. Beniaminek 03 Starogard Gdański


1) Organizator turnieju: Gedania Gdańsk

niedziela 14 września, godz. 16:00. stadion Gedanii Gdańsk przy ul. Hallera w Gdańsku

Polonia Gdańsk (2004) – Czarni Pruszcz Gdańsk (2004) 1: 4

Polonia Gdańsk (2004) – Lechia Gdańsk (2004) 0:11 

Polonia Gdańsk (2004) – Beniaminek 03 Starogard Gdański (2004) 1:3

Polonia Gdańsk (2004) – Gedania Gdańsk (2004) 3: 4

 

 

2) Lechia Gdańsk I
20/21.09.2014

Jak podała w dniu 18.09.2014r strona pomorski-zpn.pl II turniej w ramach rozgrywek Pom. ZPN E1 Orlik gr. XVI organizowany przez Lechię Gdańsk 2004 został odwołany
 
3) Polonia Gdańsk
 28.09.2014 (niedziela) godz. 15.00 w Gdańsku przy ulicy Traugutta 29

Polonia Gdańsk (2004) – Czarni Pruszcz Gdańsk (2004) 0: 6

Polonia Gdańsk (2004) – SKAT Olimpic Gdańsk (2005) 2:2

Polonia Gdańsk (2004) – Beniaminek 03 Starogard Gdański (2004) 0:2

Polonia Gdańsk (2004) – Gedania Gdańsk (2004) 1:4

 
4) SKAT Olimpic Gdańsk4/5.10.2014
 
5) Czarni Pruszcz Gdański I
11.10.2014 (sobota) godz. 10.00 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Niemcewicza

Polonia Gdańsk (2004) – Czarni Pruszcz Gdańsk (2004) 0: 5

Polonia Gdańsk (2004) – Lechia Gdańsk (2004) 1:12

Polonia Gdańsk (2004) – Beniaminek 03 Starogard Gdański (2004) 0:1

Polonia Gdańsk (2004) – Gedania Gdańsk (2004) 0:9

 

 
6) Beniaminek 03 Starogard Gd.
26.10.2014 (niedziela) godz 13.30

Polonia Gdańsk (2004) – Czarni Pruszcz Gdańsk (2004) 0: 5

Polonia Gdańsk (2004) – Lechia Gdańsk (2004) 0:9

Polonia Gdańsk (2004) – Beniaminek 03 Starogard Gdański (2004) 1:2

Polonia Gdańsk (2004) – Gedania Gdańsk (2004) 2:2