Junior młodszy B1

Art nr 69 | dodane: 2019-09-02  |  


W ramach rozgrywek Pom. ZPN w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 chłopcy grać będą w ramach ligi Junior Młodszy B1 Gdańsk gr. III


Skład grupy przedstawia się nastepująco (04.09.2019):

  1. SKS POLONIA GDAŃSK (2003-2005)
  2. Jaguar Gdańsk (2003-2004) 
  3. SKAT Olimpic Gdańsk  (2004/2005)
  4. Wybrzeże Gdańsk (2004/2005) 
  5. GKS Kolbudy (2003-2005)
  6. Bałtyk II Gdynia (2003)
  7. AS Pomorze (2004-2005)
  8. Conrad Gdańsk (2003)
  9. Gedania II Gdańsk (2003-2004)
  10. GAP Sparta Gdańsk (wycofana z rozgrywek)
  11. Radunia I Stężyca (wycofana z rozgrywek)


Terminarz rundy jesiennej:

  1. Polonia Gdańsk - GAP Sparta -  2018-09-17 godz.16.30
  2. Gedania Gdańsk - Polonia Gdańsk  2019-01-09 godz. 13.30 (1:3 Puchała x2, Fierka)
  3. Polonia Gdańsk - Conrad Gdańsk-  2019-09-07 godz. 15.00 (2:5 Puchała, Ignaczak)
  4. UKS Wybrzeże Gdańsk - Polonia Gdańsk -  2019-09-15 godz. 11.00 (0:0)
  5. Polonia Gdańsk - Jaguar II Gdańsk-  2019-09-21 godz. 11.00  (1:2 Ignaczak)
  6. AS Pomorze - Polonia Gdańsk - 2019-09-28 godz. 09.00  (3:2 Puchała, Wegenke)
  7. Polonia pauzuje -  2019-10-05/06
  8. Polonia Gdańsk - Olimpic Gdańsk-  2019-10-13 godz. 11.00 (4:3 Wegenke x2, Groszkowski x2)
  9. GKS Kolbudy - Polonia Gdańsk -2019-10-19 godz.  11.00 
  10. Polonia Gdańsk - AP Bałtyk II Gdynia  -  2019-10-27 godz.11.00 


 

 

Wyniki meczów i tabela grupy będzie publikowana w linku do strony Pom.ZPN.

 

 oraz na portalu PZPN laczynaspilka.pl

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32339.html 


Nasza mała punktacja "kanadyjska" *

(*asysty i bramki po jednym punkcie, asysty otrzymują wszyscy zawodnicy uczestniczący w akcji bramkowej)
N-napastnik, P-pomocnik, ŚP - środkowy pomocnik, O-obrońca

 

 Nazwisko/ pozycja na boisku  Bramki    Asysty     Ilość punktów  
Michał Puchała - P 4 1 5
Patryk Gontarz  - P 0 1 4
Marcin Wegenke - O/P 3 0 3
Kornel Groszkowski - O 2 1 3
Kacper Ignaczak - O/P 2 0 2
Mateusz Fierka -N 2 0 2
Kamil Filipczak - O/P 0 1 1
Michał Mrowicki - BR 0 1 1
Wojciech Skibrowski - O 0 1 1
Nikodem Trętowski - P 0 1 1
Mateusz Wasielewski - N 0 1 1
Dariusz Szulfer - O 0 1 1
Igor Błaszczyk - BR 0 0 0
Oliwier Galant - N/P 0 0 0
Michał Kozłowski - O/P 0 0 0
Nikodem Stalke - P 0 0 0
Igor Szczerbowicz - P 0 0 0
Paweł Wilczak - O 0 0 0