Junior C1 gr. II

Art nr 66 | dodane: 2018-09-04  |  


W ramach rozgrywek Pom. ZPN w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 chłopcy grać będą w ramach ligi Trampkarz C1 Gdańsk gr. II.


Skład grupy przedstawia się nastepująco (04.09.2019):

  1. SKS POLONIA GDAŃSK (2004/2005)
  2. Jaguar Gdańsk (2004)     Jaguar Gdańsk Północ (2004) 
  3. Czarni Pruszcz Gdański (2004) 
  4. SKAT Olimpic Gdańsk  (2004/2005)
  5. GTS Pruszcz Gdański  (2004)
  6. Sokół Ełganowo (2004/2005) 
  7. Wybrzeże Gdańsk (2004/2005) 
  8. GKS Kolbudy
  9. Wietcisia Skarszewy
  10. Tęcza Brusy
  11. Sokół Zblewo
  12. Brda Rytel


Terminarz rundy jesiennej:

  1. Polonia Gdańsk - Olimpic Skat Gdańsk -  2018-09-26 godz.15.30 (3:0 Bieńkowski, Galant, Szymański)
  2. Polonia Gdańsk - pauzuje w kolejce 2018-08-25
  3. Polonia Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 2017-04-08 godz. 11.00 (0:5)
  4. Polonia Gdańsk - pauzuje w kolejce 2018-09-08
  5. Polonia Gdańsk - GKS Kolbudy -  2018-09-15 godz. 16.30 (3:1 Galant, Filipczak, Kozłowski)
  6. GTS Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk -  2018-09-22 godz. 11.00 (1:1 Filipczak)
  7. Polonia Gdańsk - UKS Wybrzeże Gdańsk -  2018-09-30 godz. 13.00 (1:0 Galant)
  8. Wietcisia Skarszewy - Polonia Gdańsk - 2018-10-06 godz. 11.00 (2:3 Szymański, Bieńkowski, Trajdos)
  9. Polonia Gdańsk - Tęcza Brusy -  2018-10-14 godz. 15.00 (7:0 Filipczak 2, Bieńkowski 2, Galant, Trajdos, Gontarz)
  10. Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk 2018-10-20 godz. 14.00  (0:1 Bieńkowski)
  11. Polonia Gdańsk - Sokół Zblewo -  2018-10-27 godz. 15.00  (3:1 V.O.)
  12. Sokół Ełganowo - Polonia Gdańsk -2018-11-03 godz.  11.00 (3:0 Galant, Bieńkowski, Szymański)
  13. Polonia Gdańsk - Brda Rytel -  2018-10-11 godz.15.00 (7:0 Galantx2, Bieńkowski, Szymański,Skibrowski,Wasielewski, Filipczak)


 

Terminarz rundy wiosennej:

  1. Olimpic Skat Gdańsk-Polonia Gdańsk - 2018-03-16 godz.13.00 (3:1 Wasielewski,  Bieńkowski, Szymański)
  2. Polonia Gdańsk - pauzuje w kolejce 2018-08-25
  3. Polonia Gdańsk - pauzuje w kolejce 2018-08-25
  4. Polonia Gdańsk - pauzuje w kolejce 2018-09-08
  5. GKS Kolbudy -  Polonia Gdańsk  (2:0)
  6. Polonia Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański - 28.04.2019 godz. 15:00 (0:4)
  7. UKS Wybrzeże Gdańsk - Polonia Gdańsk - 05.05.2019godz. 15:00  (1:3 Szymański x2, Szczerbowicz)
  8. Polonia Gdańsk - Wietcisia Skarszewy - 12.05.2019 godz. 13:00  (3:1 Szymański,Puchała, Wegenke)
  9. Tęcza Brusy - Polonia Gdańsk -18.05.2019 godz.13:00  (0:4 Szymański x2, Galant, Wegenke)
  10. Polonia Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański - 26.05.2019godz. 15:00  (4:2 Szymański, Bieńkowski, Wasielewski, Wegenke)
  11. Sokół Zblewo - Polonia Gdańsk - 01.06.2019 godz. 11:00 (0:32 Gontarz 5, Wasielewski 4, Bieńkowski 4 ,Wegenke 4, Galant 3,  Szymański 3, Stalke 3, Szczerbowicz, Kozłowski, Filipczak, Puchała, Kubiak, Skibrowski)
  12. Polonia Gdańsk - Sokół Ełganowo - 08.06.2019 godz. 11:00  (3:0 VO -mecz się nie odbył, goście nie przyjechali)
  13. Brda Rytel - Polonia Gdańsk -15.06.2019 godz. 11:00  (0:9 Wasielewski x4, Gontarz x2, Bieńkowski x2, Szymański)

 


Wyniki meczów i tabela grupy będzie publikowana w linku do strony Pom.ZPN.

 

 oraz na portalu PZPN laczynaspilka.pl

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26892.html 


Nasza mała punktacja "kanadyjska" *

(*asysty i bramki po jednym punkcie, asysty otrzymują wszyscy zawodnicy uczestniczący w akcji bramkowej)
N-napastnik,
P-pomocnik, ŚP - środkowy pomocnik,
O-obrońca, LO- lewy obrońca, PO-prawy obrońca, ŚO-środkowy obrońca

 

 Nazwisko/ pozycja na boisku  Bramki    Asysty     Ilość punktów  
Mateusz Szymański -ŚP 15 17 32
Patryk Gontarz  - ŚP 8 19 27
Nikodem Bieńkowski - N/P 14 9 23
Oliwier Galant - N/P 11 7 18
Mateusz Wasielewski - N 11 7 18
Kamil Filipczak - LO 6 8 14
Michał Puchała - PO 2 11 13
Igor Szczerbowicz - P 2 9 11
Marcin Wegenke - ŚO 7 3 10
Wojciech Skibrowski - ŚO 2 6 8
Michał Kozłowski - O/P 2 4 6
Nikodem Stalke - ŚP 3 4 7
Wiktor Kubiak - ŚP/ŚO 1 3 4
Igor Trajdos 2 0 2
Michał Mrowicki - BR 0 1 1