Junior C2 gr. II

Art nr 59 | dodane: 2017-07-19  |  

W ramach rozgrywek Pom. ZPN w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 chłopcy grać będą w ramach ligi Trampkarz C1 Gdańsk gr. II.


Skład grupy przedstawia się nastepująco (19.07.2017):

  1. SKS POLONIA GDAŃSK (2004/2005)
  2. GAP Sparta Gdańsk (2004)
  3. Jaguar Gdańsk (2004)     Jaguar Gdańsk Północ (2004) 
  4. Czarni Pruszcz Gdański (2004) 
  5. SKAT Olimpic Gdańsk  (2004/2005)
  6. GTS Pruszcz Gdański  (2004)
  7. Sokół Ełganowo (2004/2005) 
  8. AS Pomorze (2004) 
  9. Wybrzeże Gdańsk (2004/2005) 
  10. GKS Kolbudy
  11. KP Sopot


Terminarz rundy wiosennej:

  1. GAP SPARTA - Polonia Gdańsk 2017-04-08 godz. 11.00 (0:3 Nikodem Bieńkowski,  Gontarz Paweł, Mateusz Szymański)
  2. Polonia Gdańsk - pauzuje w kolejce 2018-04-14
  3. Polonia Gdańsk - POMORZE Akademia Sportowa 2018-04-22 godz. 11.00 (3:2 Gontarz Paweł, Xavier Łyżeń, Gontarz Paweł)
  4. Polonia Gdańsk - pauzuje w kolejce 2018-04-29
  5. Jaguar II Gdańsk - Polonia Gdańsk 2018-05-05 godz. 18.00 (1:2 Michał Puchała)
  6. Polonia Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 2018-05-13 godz. 17.00 (0:1)
  7. Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk 2018-05-20 godz. 18.00  (1:1 Xavier Łyżeń)
  8. Polonia Gdańsk - GKS Kolbudy -  2018-05-27 godz. 17.00 (2:1 Michał Puchała, Nikodem Bieńkowski)
  9. UKS Wybrzeże Gdańsk - Polonia Gdańsk 2018-06-02 godz. 12.00 (0:3 Mateusz Szymański, Oliwier Galant, Kamil Filipczak)
  10. Polonia Gdańsk - Sokół Ełganowo 2018-06-09 godz. 19.00 (10:1 6x Paweł Gontarz, Mateusz Szymański, Oliwier Galant, Nikodem Bieńkowski)
  11. Olimpic Skat Gdańsk - Polonia Gdańsk - 2018-06-17 godz.18.00 (1:4 Paweł Gontarz, Mateusz Szymański, Oliwier Galant,Michał Puchał) 



 

Terminarz rundy jesiennej:

  1. GAP SPARTA - Polonia Gdańsk 2017-08-26 godz. 13.30 (1:2 Nikodem Bieńkowski,  Gontarz Paweł)
  2. Polonia Gdańsk - KP Sopot 2017-09-02 godz. 13.00 - KP sopot wycofał się z rozgrywek
  3. POMORZE Akademia Sportowa - Polonia Gdańsk 2017-09-09 godz. 11.00 -(0:3 vo)
  4. Polonia Gdańsk - pauzuje w kolejce 2017-09-16
  5. Polonia Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 2017-09-23 godz. 11.00 (1:0  Gontarz Paweł)
  6. GTS Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk 2017-09-30 godz. 11.00 (1:0)
  7. Polonia Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 2017-10-07 godz. 16.00 (2:3, 2x Gontarz Paweł)
  8. GKS Kolbudy - Polonia Gdańsk 2017-10-15 godz. 11.00 (0:5  4xGontarz Paweł, Mateusz Szymański)
  9. Polonia Gdańsk - UKS Wybrzeże Gdańsk 2017-10-21 godz. 14.00  (8:2  2xGontarz Paweł, 2x Mateusz Szymański, 2x Maciej Trzciński, Kacpeł Słominski, Xavier Łyżeń)
  10. Sokół Ełganowo - Polonia Gdańsk 2017-10-29 godz.12.00 (0:4  2xMarcin Wegenke, Gontarz Paweł, Wiktor Kubiak)
  11. Polonia Gdańsk - Olimpic Skat Gdańsk 2017-11-05 godz. 13.00 (10:1  3xGontarz Paweł, 2x Igor Szczerbowicz, 2x Xavier  Lyżeń, Mateusz Wasielewski, Kamil Filipczak, Nikodem Bieńkowski)


 
 

Wyniki meczów i tabela grupy będzie publikowana w linku do strony Pom.ZPN.

 

 oraz na portalu PZPN laczynaspilka.pl

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,17407.html 


Nasz mała punktacja "kanadyjska" *

(*asysty i bramki po jednym punkcie, asysty otrzymują wszyscy zawodnicy uczestniczący w akcji bramkowej)

   Bramki    Asysty     Ilość punktów  
Paweł Gontarz 24 13 37
Mateusz Szymański 6 10 16
Xavier Łyżeń 5 2 7
Nikodem Bieńkowski 5 2 7
Michał Puchała 4 2 6
Marcin Wegenke 2 4 6
Marcin Trzciński 2 4 6
Igor Szczerbowicz 2 3 5
Patryk Gontarz   4 4
Oliwier Galant 3   3
Kamil Filipczak 2 1 3
Kacper Słomiński 1 2 3
Wiktor Kubiak 1 2 3
Wojciech Skibrowski   2
Mateusz Wasielewski 1  
Michał Mrowicki   1