Junior D1 gr. II

Art nr 53 | dodane: 2016-08-22  |  

W ramach rozgrywek Pom. ZPN w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 chłopcy grać będą w ramach ligi Młodzik D1 Gdańsk gr. II.


Skład grupy przedstawia się nastepująco (22.08.2016):

  1. SKS POLONIA GDAŃSK (2004/2005)
  2. GAP Sparta Gdańsk (2004)
  3. Gedania Gdańsk (2004)
  4. Jaguar Gdańsk (2004) Jaguar Gdańsk Północ (2004) 
  5. Czarni Pruszcz Gdański (2004) 
  6. SKAT Olimpic Gdańsk  (2004/2005)
  7. GTS Pruszcz Gdański  (2004)
  8. Gryf Wejherowo (2004)
  9. KS Sulmin (2004/2005/2006)
  10. Sokół Ełganowo (2004/2005) 
  11. AS Pomorze (2004) 
  12. Wybrzeże Gdańsk (2004/2005) 
  13. GKS Kolbudy
 

Terminarz rundy wiosennej:

  1. 25-03-2017 godz. 12.00 Polonia Gdańsk - Gryf II Wejherowo WKS (1:4) (Patryk Gontarz)
  2. 01-04-2017 godz. 10.00 Olimpic Gdańsk - Polonia Gdańsk  (1:5) (Michał Kozłowski, Nikodem Bieńkowski, Kacper Słomiński,  Alan Klim x2)
  3. 08-04-2017 godz. 12.00 Polonia Gdańsk - KS Sulmin  (0:1)
  4. 12-04-2017 godz. 18.45 GAP Sparta - Polonia Gdańsk (1:0)
  5. 22-04-2017 godz. 17.00 Polonia Gdańsk - Gedania Gdańsk (0:2)
  6. 29-04-2017 godz. 11.00 Polonia Gdańsk - Sokół Ełganowo  (3:0)  (Patryk Gontarz, 2x Paweł Gontarz)
  7. 03-05-2017 godz. 11.00  GKS Kolbudy - Polonia Gdańsk (1:3)  (Nikodem Bieńkowski, Mateusz Szymański, Paweł Gontarz)
  8. 06-05-2017 godz. 12.00 Polonia Gdańsk GTS Pruszcz Gdański (0:6)
  9. 13-05-2017 godz. 13.30 Jaguar Gdańsk - Polonia Gdańsk (4:1 Nikodem Bieńkowski)
  10. 20-05-2017 godz. 12.00 Polonia Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk  (1:0)  (Nikodem Bieńkowski)
  11. 04-06-2017 godz. 13.00 Polonia Gdańsk - Czarni I Pruszcz Gdański (0:1)
  12. 11-06-2017 godz. 11.00 Akademia Sportowa Pomorze - Polonia Gdańsk (1:0)

   



 

Terminarz rundy jesiennej:

  1. 28-08-2016 godz. 11.00 Gryf II Wejherowo WKS - Polonia Gdańsk. - (vo.) 3:0  (Mecz nie odbył się z uwagi na brak zgody na przesunięcie terminu meczu przez Gryf-a. Nasza drużyna w dniu meczu wracała z obozu i mimo prośby o przesunięcie terminu na godziny popołudniowe Gryf nie wyraził na to zgody. Bardzo im za to "dziękujemy"!).
  2. 04-09-2016 godz. 11.00 Polonia Gdańsk - Olimpic Gdańsk (2:0) (Mateusz Szymański, Xavier Łyżeń)
  3. 10-09-2016 godz. 11.00 KS Sulmin - Polonia Gdańsk (3:8) (Mateusz Szymański x2 ,Nikodem Bieńkowski x2, Xavier Łyżeń, Paweł Gontarz, Alan Klim, Maciej Trzciński)
  4. 17-09-2016 godz. 13.00 - Polonia Gdańsk - GAP Sparta (2:2) (Kacper Słomiński, Paweł Gontarz)
  5. 25-09-2016 godz. 16.00 Gedania Gdańsk - Polonia Gdańsk (3:1) (Mateusz Szymański)
  6. 01-10-2016 godz. 11.00 Sokół Ełganowo - Polonia Gdańsk  (0:4) (Kacper Słomiński, Paweł Gontarz x2, Alan Klim)
  7. 08-10-2016 godz. 11.00 Polonia Gdańsk - GKS Kolbudy (1:0) (Paweł Gontarz)
  8. 15-10-2016 godz. 11.00 GTS Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk  (3:1) (Paweł Gontarz)
  9. 22-10-2016 - Polonia Gdańsk - Jaguar Gdańsk  (1:0) (Maciej Trzciński)
  10. 29-10-2016 godz. 11.00 Wybrzeże Gdańsk - Polonia Gdańsk  (2:7) (Paweł Gontarz x3, Mateusz Szymański x2, Xavier Łyżeń, Nikodem Bieńkowski)
  11. 12-11-2016 godz. 11.00 Czarni I Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk (3:0) 
  12. 19-11-2016 godz. 15.00 Polonia Gdańsk -  Akademia Sportowa Pomorze  (1:0) (Paweł Gontarz)

  

 
 

Wyniki meczów i tabela grupy będzie publikowana w linku do strony Pom.ZPN.

 

 oraz na portalu PZPN laczynaspilka.pl

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,17407.html 


Nasz mała punktacja "kanadyjska" *

(*asysty i bramki po jednym punkcie, asysty otrzymują wszyscy zawodnicy uczestniczący w akcji bramkowej)

   Bramki    Asysty     Ilość punktów  
Paweł Gontarz 13 5 18
Mateusz Szymański 7 8 15
Patryk  Gontarz 3 10 13
Nikodem Bieńkowski 7 4 11
Kacper Słomiński 3 6 9
Xavier Łyżeń 3 6 9
Maciej Trzciński 2 5 7
Alan Klim 4 1 5
Michał Kozłowski 1 1 2
Igor Trajdos - 1 1
Dominik Dąbrowski - 1
Kevin Kwiatkowski - 1 1