Sezon 2015/2016 liga Młodzik D2 Gdańsk gr. III

Art nr 42 | dodane: 2015-07-06  |  

W ramach rozgrywek Pom. ZPN w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016 chłopcy grać będą w ramach ligi Młodzik D2 Gdańsk gr. III.


Skład grupy przedstawia się nastepująco (23.07.2015):

  1. SKS POLONIA GDAŃSK (2004/2005)
  2. Conrad Gdańsk (2004)
  3. GAP Sparta Gdańsk (2004)
  4. Gedania Gdańsk (2004)
  5. Jaguar Gdańsk (2004)
  6. APLG (2005)
  7. Lechia Gdańsk S.A. (2004) 
  8. Czarni Pruszcz Gdański (2004) 
  9. SKAT Olimpic Gdańsk  (2004/2005)
  10. GTS Pruszcz Gdański  (2004)
 

Terminarz rundy wiosennej:

  1. Polonia Gdańsk - Jaguar Gdańsk 03.04.2016 godz.11:00 (3:0) vo. (1xSłomiński Kacper) - wynik w meczu 1:4 
  2. Conrad Gdańsk - Polonia Gdańsk 17.04.2016 godz.14:00 (2:1) (1xNikodem Bieńkowski)
  3. Polonia Gdańsk - GAP Sparta (0:2)
  4. Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk 30.04.2016 godz. 13.00 (0:1) (1xNikodem Bieńkowski)
  5. Polonia Gdańsk - Gedania Gdańsk 12.05.2016 godz. 18.00 (0:0)
  6. Polonia Gdańsk - Olimpic Skat Gdańsk 22.05.2016 godz. 13.00 (5:1) (2xPaweł Gontarz, 2x Kacper Słomiński, 1xMaciej Trzciński)
  7. GTS Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk 28.05.2016 godz. 14.30 (1:1) (1xXavier Łyżeń)
  8. Polonia Gdańsk - Lechia Gdańsk SA 08.06.2016 godz.18.30 (0:7)
  9.  APLG 2005 - Polonia Gdańsk (2:0)
 

Terminarz rundy jesiennej:

  1. Jaguar Gdańsk - Polonia Gdańsk 05.09.2015 godz.14:00 (0:3)(2xTrzciński Maciej) 
  2. Polonia Gdańsk - Conrad Gdańsk 19.09.2015 godz.14:00 (4:1)(Trzciński Maciej,Słomiński Kacper, 2xGontarz Patryk)
  3. GAP Sparta - Polonia Gdańsk 26.09.2015 godz.11:00 (2:0)
  4. Polonia Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 04.10.2015 godz.11:00 (0:2)
  5. Gedania Gdańsk - Polonia Gdańsk 11.10.2015 godz.16:00 (1:0)
  6. Olimpic Skat Gdańsk - Polonia Gdańsk 24.10.2015 godz.17:00 (1:8) (3x Bieńkowski Nikodem, 2x Nierzwicki Mateusz, Trzciński Maciej, Słomiński Kacper, Gontarz Patryk)
  7. Polonia Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 28.10.2015 godz. - (2:0) (Bieńkowski Nikodem, Klim Alan)
  8. Lechia Gdańsk SA - Polonia Gdańsk 08.11.2015 godz.11:00 (4:0)
  9. Polonia Gdańsk - APLG 2005 14.11.2015 godz.11:00 (0:2)

 

Wyniki meczów i tabela grupy będzie publikowana w linku do strony Pom.ZPN.

 

 oraz na portalu PZPN laczynaspilka.pl

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,13049.html 



Uczestniczymy także w rozgrywkach ligi E1 Orlik gr VII Gdańsk.
Wyniki meczów dostępne na stronie http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki#13729 .