Rozgrywki - Wyniki grup juniorskich Polonii Gdańsk sezon 2015-2016

Art nr 43 | dodane: 2015-07-06  |  
I Liga Wojewódzka A1 Junior Pomorska rocznik 1997-1998
  1. GRYF SŁUPSK S.A.
  2. BAŁTYK GDYNIA
  3. KP STAROGARD GDAŃSKI
  4. POLONIA GDAŃSK
  5. POGOŃ LĘBORK
  6. CHOJNICZANKA CHOJNICE
  7. DRUTEX BYTOVIA BYTÓW
  8. JANTAR USTKA
  9. RODŁO KWIDZYN
  10. CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI
  11. ORKAN RUMIA
  12. KTS-K GOSRIT LUZINO
  13. POGOŃ PRABUTY
  14. AP CZŁUCHÓW

 

Junior B  Młodszy gr. II Gdańsk rocznik 1999-2000

  1. BAŁTYK II GDYNIA
  2. SI ARKA III GDYNIA
  3. GEDANIA II GDAŃSK
  4. GKS KOLBUDY
  5. ISKRA GDYNIA
  6. KP SOPOT
  7. KS CHWASZCZYNO
  8. GKS MORENA GDAŃSK
  9. ORZEŁ TRĄBKI WIELKIE
  10. POLONIA GDAŃSK
  11. PORTOWIEC GDAŃSK
  12. RG 2000 GDAŃSK 
















Junior C1 Trampkarz gr. I Gdańsk rocznik 2001

  1. Bałtyk Gdynia
  2. Cisowa Gdynia
  3. GAP SPARTA GDAŃSK
  4. KORONA ŻELISTRZEWO
  5. KTS-K GOSRIT II LUZINO
  6. LECHIA GDAŃSK S.A.
  7. ORKAN RUMIA
  8. ORLĘTA REDA
  9. POLONIA GDAŃSK
  10. AS POMORZE II SOPOT
  11. PORTOWIEC GDAŃSK
  12. ZATOKA PUCK

 
Junior C2 Trampkarz gr.1 Gdańsk rocznik 2002-2003
  1. SWSIMP ARKA GDYNIA 
  2. AP BAŁTYK II GDYNIA
  3. UKS CISOWA GDYNIA
  4. GEDANIA GDAŃSK
  5. HUZAR CHOCZEWO
  6. ISKRA GDYNIA
  7. LECHIA GDAŃSK S.A.
  8. LZS BOJANO
  9. MKS WŁADYSŁAWOWO
  10. OLIMPIC SKAT GDAŃSK
  11. POLONIA GDAŃSK
  12. ROZSTAJE GDAŃSK
  13. STOLEM GNIEWINO
  14. WICHER WIERZCHUCINO
 
Junior D2 Młodzik gr. 3 Gdańsk rocznik Trener Wiktorowski 2004-2005

  1. POLONIA GDAŃSK
  2. CONRAD GDAŃSK
  3. GAP SPARTA GDAŃSK
  4. GEDANIA GDAŃSK
  5. JAGUAR GDAŃSK
  6. AP LECHIA GDAŃSK
  7. LECHIA GDAŃSK S.A.
  8. CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI
  9. OLIMPIC GDAŃSK
  10. ROZSTAJE GDAŃSK
  11. GTS PRUSZCZ GDAŃSKI


Junior E1 Orlik gr. VII

  1. Conrad Gdańsk
  2. AP Lechia Gdańsk II
  3. Morena Gdańsk
  4. AP Gdańsk
  5. Sztorm Gdańsk
  6. Polonia Gdańsk

Junior E2 Orlik gr. IV

  1. Polonia Gdańsk
  2. Conrad Gdańsk
  3. AP Lechia Gdańsk
  4. GAP Sparta Gdańsk
  5. AP Gdańsk
  6. Lechia Gdańsk S.A.


Junior F1 Żak gr. IV

  1. Polonia Gdańsk
  2. Conrad Gdańsk
  3. Portowiec Gdańsk
  4. GAP Sparta Gdańsk
  5. AP Gdańsk
  6. Olivia Gdańsk

Junior F2 Żak gr. IV

  1. Polonia Gdańsk
  2. SKS Bałtyk Gdynia
  3. Conrad Gdańsk
  4. Portowiec Gdańsk