Już dzisiaj (wtorek-16.07.2019) o godz. 17.30 na stadionie przy ul. Traugutta 29 (boisko sztuczne) wznawiamy zajęcia juniora młodszego (rocznik 2003-2005) SKS Polonia Gdańsk.

Nasza drużyna trafiłą do ligi GDAŃSK: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 3. Na pierwszy rzut grupa wygląda .... jak liga wojewódzka ;).
Wygląda to ciekawie i jednocześnie nasza grupa raczej powinna się nazywać II Liga Wojewódzka.

[ więcej ]
...

Ostatni Trening W Sezonie 2019/2020
  Czwartek 27 czerwca 2019    Nr: 536

Dzisiaj o godz. 19.00 ostatni trening w sezonie dla naszej drużyny. Proszę o doniesienie na trening deklaracji gry amatora na nowy sezon. Do odebrania będzie rozpiska zajęć indywidualnych na przerwę wakacyjną.

Przerwa będzie trwała do połowy lipca, gdzie stopniowo będziemy wchodzili w treningi w nowy sezon.

Przy okazji zapraszamy chłopców z roczników 2005-2003 do podjęcia treningów w naszym klubie. Szczegóły i kontakt pod nr. tel. 504-257-720.

...

Stajemy Się Oficjalną Stroną Juniora Młodszego Sks Polonia
  Poniedziałek 24 czerwca 2019    Nr: 535

Od dnia 24.06.2019r nasza strona zmienia się ze strony rocznika 2004/2005 na oficjalna stronę juniora młodszego SKS Polonia Gdańsk.

Nadal aktualności będziemy dodawali na naszej starej stronie rocznika poloniagdansk2005.pl i tam należy szukać informacji o naszej drużynie, zarówno tych starszych jak i najnowszych.

Na oficjalnej stronie poloniagdansk.pl znajdziecie nas w zakładce juniorzy

[ więcej ]
...

Pewne Zwycięstwo W Rytlu
  Niedziela 16 czerwca 2019    Nr: 534

Na zakończenie rozgrywek wygrywamy pewnie i wysoko z Brdą Rytel 9:0. Kończy się sezon, który przyniósł nam mnóstwo emocji tych sportowych i pozasportowych, które nie pozwoliły do końca pokazać naszego potencjału.

Szkoda, że nasza liga jest niedoceniana, ale kilka ekip z ligi wojewódzkiej przekonało się, że z nami należy się liczyć.

[ więcej ]
...

Punkty Bez Gry
  Czwartek 13 czerwca 2019    Nr: 533

Otrzymaliśmy 3 pkt za walkower za nierozegrany mecz z Sokołem Ełganowo i zgodnie z przewidywaniami niezależnie od wyniku sobotniego meczu zajmiemy drugie miejsce w lidze.

W sobotę czeka nas daleki wyjazd do Rytla i tam będziemy chcieli tak jak ma to w zwyczaju ta drużyna walczyć o zwycięstwo.

[ więcej ]
...

Rekordowe Zwycięstwo W Zblewie
  Poniedziałek 3 czerwca 2019    Nr: 532

Wyjazd do Zblewa zakończył się naszym wysokim zwycięstwem 32:0. Szkoda, że ambitni i w większości młodsi chłopcy zmagali się z nami w 8. Dziękujemy im, że chcieli grać choć w swojej sytuacji nie musieli. Szacunek!.

Z naszej strony chcieliśmy grać z uwagi na to że już raz dzięki ułożonemu terminarzowi mieliśmy miesięczną przerwę w rozgrywkach.

[ więcej ]
...

Treningi Od 27.05.2019
  Poniedziałek 27 maja 2019    Nr: 531

1) poniedziałek - 17.30-19.00 - stadion SKS Polonia Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 177.
2) wtorek - 18.00-19.30 - stadion SKS Polonia Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 177.
3) środa godz. 18.00-19.30 - boisko ul. Wyzwolenia 8
4) czwartek godz. 19.00-20.30 - orlik ZSO nr 5 ul. NA Zaspę 31A
5) piątek godz. 18.00-19.30 - treningi indywidualne stadion SKS Polonia Gdańsk - trening do potwierdzenia
6) sobota - godz. 11.00 mecz ligowy z Sokołem w Zblewie ul. Sportowa 27)

...

Zwycięstwo Z Czarnymi I Ii Miejsce Na Koniec Sezonu Zapewnione!
  Niedziela 26 maja 2019    Nr: 530

Dzisiejszym zwycięstwem nad Czarnymi Pruszcz Gdański 4:2 zapewniliśmy sobie drugie miejsce w lidze na koniec sezonu.!! Brawa dla naszego zespołu!